22. října 2008

Možnost přispívat na údržbu a provoz Svaté Hory pomocí platebních karet

P. Stanislav Přibyl, CSsRV úterý 21. října 2008 byla zpřístupněna možnost přispívat na údržbu a provoz Svaté Hory také prostřednictvím platebních karet.

Tato možnost byla zpřístupněna po dlouhodobém jednání s Českou spořitelnou, a.s., po testování bezpečnosti internetových stránek Svaté Hory a po dalších technických úpravách.

Banner - dar pro Svatou Horu kartouMožnost darovat určitou částku Svaté Hoře i tímto způsobem vychází z osvědčeného konceptu elektronické platby, s níž se setkáváme například v internetových obchodech. Po kliknutí na oranžový banner (barva podobná barvě jedné politické strany je skutečností čistě náhodnou) se zobrazí formulář, kde dárce zadá částku, měnu, zatrhne druh platební karty a uvede další udaje, které jsou k transakci nutné. Následně se zadané údaje znovu zobrazí, aby bylo možno opravit případné chyby. Po kliknutí na tlačítko "Informace jsou správné" je dárce přesměrován na On-line platební formulář České spořitelny, kde následně zadá číslo karty a kontrolní kód. Při platbě je rovněž generována informace o transakci a zaslána na e-mail Svaté Hory.

Poutní místo Svatá Hora bez darů nemůže existovat. Chtěl bych na tomto místě poděkovat všem dárcům za péči o jejich poutní místo a požádat je, aby i nadále byli vůči Svaté Hoře štědří. Nyní se k tomu nabízí nový, moderní, pohodlný a bezpečný způsob. Dary jsou odečitatelné od daňového základu. Za dobrodince se denně modlíme a každý pátek v 7.00 hodin je za ně obětována mše svatá.

 

© 2003-2009, Oficiální­ webové stránky Svaté Hory, všechna práva vyhrazena.
Stránky vznikly za podpory grantového programu EU, SROP "Religiózní­ turistika na Svaté Hoře".
Grantový program EU, SROP - Religiózní­ turistika na Svaté Hoře
Kontakt: Ří­mskokatolická farnost u kostela Nanebevzetí­ Panny Marie Příbram - Svatá Hora, Svatá Hora 591, 261 01 Pří­bram
tel. +420 318 429 930, fax +420 318 429 934, e-mail: basilica@svata-hora.cz
Otevírací doba: Pondělí­ - sobota: 6:30 - 18:00, neděle: 6:30 - 17:00
Provozováno na redakčním systému Evolution Publishing (EP), produktu společnosti NGS.