27. prosince 2013

Výstava fotografií Svaté Hory bude „putovat“ i v příštím roce

Logo Matice Svatohorské maléOd května do prosince 2013 bylo na Svaté Hoře a v bavorských obcích a městech Kollnburg, Regen a Bodenmais v rámci výstavy ke zhlédnutí téměř 60 fotografií Svaté Hory. Výstava bude pokračovat i v roce 2014.

 

Výstava fotografií „Svatá Hora, místo přesahující hranice“ je první výstavou svého druhu, neboť dosud fotografie tohoto Výstava fotografií Svaté Horypoutního místa vystavovány nebyly. Její první ročník se setkal s neobyčejným úspěchem. Proto Matice Svatohorská, občanské sdružení přátel a dobrodinců Svaté Hory, bude pořádat výstavu i v nadcházejícím roce, a to na dalších místech České republiky, Německa a také Itálie, která jsou spjata poutní tradicí se Svatou Horou.

Výstava fotografií by se nemohla konat bez finanční podpory partnerů výstavy: Česko-německého fondu budoucnosti, města Příbram a společnosti Sacromontana. Matice Svatohorská jim tímto děkuje za jejich podporu. Poděkování patří zároveň všem, kteří se jakýmkoli způsobem přispěli k tomu, aby tato výstava mohla spatřit světlo světa a být potěšením všem, kteří ji ať na Svaté Hoře, nebo v bavorských obcích a městech Kollnburg, Regen a Bodenmais zhlédli.

Matice Svatohorská děkuje všem návštěvníkům výstavy „Svatá Hora, místo přesahující hranice“ za přízeň tomuto poutnímu místu, kterou projevili také svým zájmem o zhlédnutí vystavených fotografií.  

Více informací o výstavě najdete na těchto internetových stránkách v rubrice Výstava fotografií Svaté Hory. Zde také budou uveřejněny podrobnosti o konání výstavy „Svatá Hora, místo přesahující hranice“ v roce 2014.

 

© 2003-2009, Oficiální­ webové stránky Svaté Hory, všechna práva vyhrazena.
Stránky vznikly za podpory grantového programu EU, SROP "Religiózní­ turistika na Svaté Hoře".
Grantový program EU, SROP - Religiózní­ turistika na Svaté Hoře
Kontakt: Ří­mskokatolická farnost u kostela Nanebevzetí­ Panny Marie Příbram - Svatá Hora, Svatá Hora 591, 261 01 Pří­bram
tel. +420 318 429 930, fax +420 318 429 934, e-mail: basilica@svata-hora.cz
Otevírací doba: Pondělí­ - sobota: 6:30 - 18:00, neděle: 6:30 - 17:00
Provozováno na redakčním systému Evolution Publishing (EP), produktu společnosti NGS.