23. listopadu 2007

Nové svatohorské pohlednice

Sacromontana, s.r.o.Pohlednice, zaslaná příbuzným či přátelům nebo zakoupená na památku, často i opatřená pamětním razítkem, bývá neodmyslitelně spjata s návštěvou daného místa. Ani na Svaté Hoře tomu není jinak. Nyní jsou na pultu svatohorské prodejny knih a poutního zboží nové pohlednice ze Svaté Hory.

 

Šest nových pohlednic, které byly v těchto dnech vydány, tradičně i netradičně zachycují Svatou Horu. Mezi motivy samozřejmě nechybí celkový pohled na poutní místo, Nová svatohorská pohledniceinteriér baziliky se Stříbrným oltářem a milostná soška Panny Marie Svatohorské. Exkluzivitu a skutečnost, že jsou opravdu svatohorskými, těmto novým pohlednicím dodává logo baziliky, kterým jsou opatřeny.

Současně byly vydány záložky se svatohorským motivem, které mohou být milou pozorností pro ty, jimž zákazník ve svatohorské prodejně, třeba jako dárek, zakoupí knihu. Široká nabídka knih je především z produkce Karmelitánského nakladatelství. Mezi tituly jsou rovněž knižní novinky tohoto nakladatelství, knihy pro děti i ty, které byly představeny v časopise Svatá Hora jako „dobrá kniha". Svatohorská prodejna je jednou z mála na Příbramsku, která se specializuje na duchovní literaturu.

Nákup knih, poutního zboží a upomínkových předmětů může zákazník uskutečnit přímo v obchodě na Svaté Hoře, který je v zimním období otevřen od pondělí do soboty od 10 do 15 hodin, v neděli pak od 9 do 17 hodin, nebo také on-line, prostřednictvím svatohorského internetového obchodu. Uskutečněním nákupu podporuje zákazník Svatou Horu, protože podstatná část z výtěžku nákupu je určena na opravy a provoz tohoto mariánského poutního místa.

 

© 2003-2009, Oficiální­ webové stránky Svaté Hory, všechna práva vyhrazena.
Stránky vznikly za podpory grantového programu EU, SROP "Religiózní­ turistika na Svaté Hoře".
Grantový program EU, SROP - Religiózní­ turistika na Svaté Hoře
Kontakt: Ří­mskokatolická farnost u kostela Nanebevzetí­ Panny Marie Příbram - Svatá Hora, Svatá Hora 591, 261 01 Pří­bram
tel. +420 318 429 930, fax +420 318 429 934, e-mail: basilica@svata-hora.cz
Otevírací doba: Pondělí­ - sobota: 6:30 - 18:00, neděle: 6:30 - 17:00
Provozováno na redakčním systému Evolution Publishing (EP), produktu společnosti NGS.