Ubytování

Poutníci, skupiny i jednotlivci se mohou ubytovat v exercičním domě. Svatá Hora je odtud doslova na dohled. Návštěvníkům nabízíme i stravování, to navíc probíhá v jedinečném prostředí refektáře svatohorského kláštera.

Exerciční dům a Domeček

wi-fi

zákaz kouření

nádobí

zahrada

parkoviště

platba hotově

platba kartou

výtah

recepce

Ubytování na Svaté Hoře vám nabízíme v exercičním domě nebo Domečku.

V exercičním domě na Svaté Hoře nabízíme možnost ubytování pro poutníky, skupiny i jednotlivce. Dům se využívá převážně na pravidelné exercicie – duchovní cvičení. Rezervaci ubytování proto doporučujeme provést vždy po dohodě předem.

Pokoje jsou vybavené umývadlem, sociální zařízení je společné vždy na chodbě.

V přednáškové místnosti je možnost:

  • malého občerstvení v kuchyňce s rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou,
  • zakoupení nápojů a sušenek,
  • internetového připojení (přes zpoplatněné WiFi).

Exerciční dům na Svaté Hoře byl postaven redemptoristy pro Matici svatohorskou v letech 1936 až 1938. Roku 1939 byl zabrán Němci pro potřeby Tuberkulózní léčebny. Po 1950 byl dům zabaven opět pro potřeby zdravotnictví. Na podzim 1990 byl dům navrácen církvi a nyní je zapsán v majetku Římskokatolické farnosti Svatá Hora. V prvních letech byla péče o dům zajišťována dobrovolníky, většinou důchodci a řeholními sestrami.

Domeček je menší objekt, nacházející se v těsném sousedství svatohorské kavárny. Prostory o dispozici 5+1 jsou vhodné pro menší skupiny. K dispozici je kuchyňka a 9 (10) lůžek. Rezervaci ubytování doporučujeme provést s dostatečným předstihem.

Základní informace

Kapacita

Exerciční dům 64 míst
Domeček 9 (10) míst

Rezervaci ubytování doporučujeme provést vždy s dostatečným předstihem. Využijte prosím poptávkový formulář na tomto webu.

Ceny

Ubytování – Exerciční dům
jedna noc (cena za osobu) 450 Kč
více nocí (cena za osobu) 400 Kč
Ubytování – Domeček
jedna noc (cena za osobu) 490 Kč
více nocí (cena za osobu) 450 Kč
Stravování
snídaně (8.00) 100 Kč
oběd (11.30) 200 Kč
večeře (17.30) 150 Kč

Stravování zajišťujeme mimo exerciční dům, přímo v refektáři (jídelně) kláštera Svaté Hory (vzdálené cca 150 m), po předchozí objednávce.

Adresa

Římskokatolická farnost u kostela Nanebevzetí Panny Marie
Exerciční dům
Svatá Hora č. p. 604
261 01 Příbram

GPS: 49.683777, 14.018743 

Za Svatohorskou kavárnou napravo vede příjezdová cesta přímo k exercičnímu domu s parkovištěm pro osobní automobily i autobus.

Domeček

Svatá Hora č. p. 593
261 01 Příbram

GPS: 49.684379, 14.019324

Domeček navazuje na Svatohorskou kavárnu. Parkovat lze na dvoře před exercičním domem.

Apartmány na Svaté Hoře

wi-fi

zákaz kouření

kuchyně

televize

parkoviště

platba hotově

Apartmány jsou určeny pro 2 až 4 osoby. V případě potřeby je množné oba apartmány propojit v jeden celek. K dispozici je vyhrazené parkovací místo přímo před apartmánem. Apartmány jsou koncipovány jako mezonetové. V přízemí se nachází předsíňka, chodba, WC, obývací pokoj, kuchyňská linka s velkým jídelním stolem a rozkládací pohovka s konferenčním stolkem. V patře se nachází velká ložnice s manželskou postelí, křesly a posezením, LCD TV, WC se sprchovým koutem a balkón s výhledem na barokní perlu – Svatou Horu a vedle stojící kalvárií.

Základní informace

Kapacita

2 nové apartmány na Svaté Hoře 2–4 osoby

Rezervaci ubytování doporučujeme provést vždy s dostatečným předstihem. Využijte prosím poptávkový formulář na tomto webu.

Ceny

Ubytování – Apartmány na Svaté Hoře
jedna noc (cena za celý apartmán / noc) 2 500 Kč
dvě až čtyři noci (cena za celý apartmán / noc) 2 200 Kč
pět a více nocí cena dohodou

Chcete se ubytovat na Svaté Hoře?

Ke každému návštěvníkovi přistupujeme individuálně. Ať už jste jednotlivec, nebo skupina, a máte zájem o ubytování na Svaté Hoře, spojte se s námi. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Vyplnit poptávkový formulář

O jaké ubytování máte zájem?


Jméno a příjmení*

E-mail*

Telefon*


Počet osob*


Datum od*


Datum do*


Poznámka


Poptávkový formulář

Pokud vás zaujala možnost ubytování na Svaté Hoře, vyplňte tento poptávkový formulář. Nezapomeňte, prosím, že odesláním formuláře nevzniká rezervace – tu vám potvrdíme během několika dní v samostatném e-mailu na základě dostupné kapacity.

Abychom vám mohli maxmiálně vyjít vstříc, vyplňte prosím v poptávkovém formuláři co nejvíce podrobností o vaší cestě, vašich představách a případných požadavcích.

Těšíme se na vaši návštěvu.