Skip to main content

Uzavírka ulice Balbínova končí – převzato

Napsal(a) 23.5.2019Aktuálně

Do konce května měla být z důvodu výměny vodovodního řadu uzavřena křižovatka ulic Balbínova, Hrabákova a Na Leštině. Práce jsou již dokončeny a křižovatka bude v průběhu pár hodin otevřena.

Důvodem uzavření křižovatky zmíněných ulic byla potřeba výměny vodovodního řadu a prodloužení dešťové kanalizace. Město tuto rekonstrukci realizovalo prostřednictvím 1. SčV. Práce se podařilo dodělat v dřívějším termínu a lokalita bude motoristům zpřístupněna v pátek 24. května od 9 hodin.

„Plánované práce se městu podařilo ve spolupráci s 1. SčV dokončit o týden dříve, což svědčí o velmi kvalitní spolupráci a koordinaci činnosti městských odborů a 1. SčV, jakožto provozovatele vodohospodářských sítí, “ uvedl k realizaci 1. místostarosta Martin Buršík.

V místě opravy není položen definitivní povrch, jelikož v průběhu letošního roku bude Krajskou správou a údržbou silnic středočeského kraje provedena výměna povrchu v celé Balbínově ulici.

Automobilová doprava bude obnovena dle výše uvedené informace, autobusová pak v nejbližším termínu dle možností dopravců.

zdroj: Eva Švehlová,DiS. tisková mluvčí