Skip to main content

Malé postní obnovy

Napsal(a) 22.1.2021Nepřehlédněte

Vzhledem ke komplikované možnosti osobní účasti na bohoslužbě ve svatohorské bazilice, jejíž kapacita je v nejvyšším stupni PES stanovena v kontextu vládních nařízení (10% míst k sezení) na 10 osob, vám v postní době nabízíme možnost rezervovat si místo v rámci tzv. Malých postních obnov. Tyto obnovy nebudou přenášeny internetovým přenosem.

Jedná se o účast na mešní liturgii, které předchází krátká katecheze, adorace a možnost přijetí svátosti smíření.  Malé postní obnovy se uskuteční po dvou o sobotách 20. února a 6. března 2021, první dopoledne 10.00 – 12.00, druhá odpoledne 14.00 – 16.00. Obnovy povedou P. David Horáček, CSsR a P. Jan Kuník, CSsR. Podrobnější program naleznete v přiloženém letáčku.

Účast na obnově je podmíněna závaznou přihláškou, zaslanou e-mailem na prohlidka@svata-hora.cz. V přihlášce uveďte, prosím, vaše jméno (jméno účastníka), datum a čas Malé postní obnovy, které se chcete účastnit a ideálně též telefonický kontakt na Vás (není podmínkou). Přijetí Vaší přihlášky Vám potvrdíme.

V případě velkého zájmu budou doplněny další termíny.